‹ VÁLTÁS NORMÁL NÉZETRE
Auroscience

Professzionális laborberendezések, mikroszkópok forgalmazása

Üzletkötő munkakör

NIKON gyártmányú optikai mikroszkópok, ipari mérőrendszerek értékesítése

Az Auro-Science Consulting Kereskedelmi Kft. már 20 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáink mind a világ élvonalát képviselik, legfőbb vevőink a hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, ipari vállalatok. Imaging üzletágunk legfőbb termékei a NIKON optikai mikroszkópok és FEI elektronmikroszkópok, valamint a hozzájuk szorosan kapcsolódó kamerák, képanalizáló szoftverek, mintaelőkészítő berendezések.

NIKON gyártmányú optikai mikroszkópok, ipari mérőrendszerek értékesítéséhez üzletkötő kollégát keresünk

Elvárásaink a pályázóval szemben:

  • Felsőfokú természettudományos, vagy mérnöki diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Jó kommunikációs, kapcsolatteremtő és prezentációs készség, megnyerő személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)
  • Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány

Előnynek tekintjük:

  • Metrológia szakterületen szerzett ismeretek vagy szakképesítés
  • Felhasználói szintet meghaladó számítógépes ismeretek
  • Az angol nyelv felsőfokú ismerete
  • Hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Mikroszkópok, kamerás és lézeres képalkotó rendszerek ismerete
  • Meglévő, aktív kapcsolatrendszer, ügyfélkör

A feladat, amit el kell látni:

  • A cég termékeinek értékesítése elsősorban hazai iparvállalatok részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása, számukra a cég és termékeinek bemutatása
  • Árajánlatok készítése, azok nyomon követése
  • Szakmai és üzleti tárgyalások önálló szervezése és lebonyolítása
  • Szakmai kiállításokon való részvétel
  • Szakmai tanácsadás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Céges gépkocsi magánhasználatra is
  • Szakmai fejlődést biztosító hazai és külföldi szakmai képzések
  • Családias környezet

Munkavégzés helye:

A vállalkozás központja Budapesten a III. kerületben van, de a munkavégzés gyakori vidéki utazásokkal jár, alkalmanként külföldi szakmai utakon kell részt venni.

Ha az elvárásainkra mind igennel válaszolna, szereti a kihívásokat, nem ijed meg a sok és változatos feladattól, van kellő motivációja és kitartása, akkor dolgozzunk együtt! Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a foldesi@auroscience.hu e-mail címre.

Értékesítő munkakör

Laboratóriumi- és tudományos műszerek értékesítése

Az Auro-Science Consulting Kereskedelmi Kft már 20 éve a hazai laboratóriumi- és tudományos műszerek piacának jelentős szállítója. A forgalmazott márkáink mind a világ élvonalát képviselik, legfőbb vevőink a hazai egyetemek, akadémiai kutatóintézetek, gyógyszergyárak.

További fejlődésünk érdekében keressük két új munkatársunkat laboratóriumi- és tudományos műszer értékesítő munkakörbe.

A vállalkozás központja Budapesten van, mindazonáltal a munkavégzés sok utazással jár Debrecen és vonzáskörzetében a környező megyékben, időnként külföldön.

  • Felsőfokú biológus/vegyész/orvos/gyógyszerész diploma
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Képesség és készség a folyamatos tanulásra, szakmai fejlődésre
  • Képesség a felelősségteljes önálló és csapatban történő munkavégzésre

  • Értékesítési és kereskedelmi tapasztalat
  • Molekuláris biológiai, analitikai, egyéb laboratóriumi tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer a termékek értékesítésével összefüggésben
  • Debreceni egyetemen szerzett diploma,
  • A hazai felsőoktatás és tudományos élet szerveződésének, finanszírozásának, a laboratóriumi műszerek működésének és alkalmazásának átfogó ismerete

  • Meglévő üzleti partnerek látogatása, a kapcsolat ápolása főként, de nem kizárólag az élettudományok területén
  • Futó projektek átvétele, menedzselése
  • Potenciális új üzleti partnerek felkutatása, látogatása
  • A forgalmazott termékek és a cég színvonalas képviselete az adott területen
  • Árajánlatok kidolgozása, figyelemmel kísérése a megrendelésig

Juttatások a cég részéről:

  • Próbaidő alatt versenyképes fix bérezés
  • Próbaidő után a fix havi béren felül teljesítményarányos bónusz rendszer
  • Vállalati gépkocsi magánhasználatra is
  • Számítógép, irodagépek, telefon, internet
  • Hazai és külföldi képzések

Budapest

Önéletrajzát kérjük küldje a foldesi@auroscience.hu email címre.

görgetés az oldal tetejére